Про мене

Моє фото
Львів, Ukraine
Привіт! Мене звати Валентинка, корінна львів'янка :) Пробую себе у багатьох рукодільних техніках. Сподіваюсь, у мене Вам буде цікаво. Якщо якийсь виріб сподобався - з задоволеням зроблю його для Вас! Моя пошта: valentynka@mail.ru. Я в Skype: valentynka_samoilenko.

середа, 25 січня 2012 р.

Запрошений дизайнер та інтерв'ю)

Привітики!!

Сьогодні я до вас похвастатись))
По результатам завдання "Новорічний дракоша" від Творчої майстерні "Makkі" моя робота увійшла у трійку наукращих. І, як бонус, мені було запропоновано стати запрошеним дизайнером та дати інтерв'ю. Спочатку я злякалась цього (інтерв'ю), навіть відмовилась, занадто "зеленою" себе вважаю)) Та все таки виріщила спробувати, не знаю, коли ще буде така честь. Що з цього вийшло, можете почитати тут.

Для завдання під назвою "Блеск…Шик …Красота" потрібно було фото будь чого, щоб відповідало назві завдання. Запрошую усіх до участі!

Я показала свою роботу - декупажну щітку та фоторамку для сестри , яка живе з чоловіком в Італії, в новорічний подарунок, та, ще й досі лежить у мене)) В декількох місцях додала мозаїку яєчною скарлупою. На фото, нажаль, не видно, та в житті це виглядає цікаво))


А це вже з автофото моєї сестрички (двоюрідної)Дякую, що читаєте! Чмок-чмок)

7 коментарів:

 1. Валічка, вітаю із запрошеним дизайнерством і і нтервю))) Читала... і мушу сказати, що ти молодець! Справилася) РОботи твої справді дуже гарні!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за високу оцінку! Це як перше замовлення.. страшно, але кайфово))

   Видалити
 2. Валюш,читала інтерв"ю, молодчина що погодилась!!! Ти справилась на всі 100!!! і роботи твої надзвичайні!!!! Так тримати!!!

  п.с. а на фото то ж ти? чи то сестр атак на тебе схожа? )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оксанко, дякую! Так, на фото це я з коханим, та тепер там стоїть фото сестрички. Пізніше перефоткаю і покажу.

   Видалити
 3. Вітаюююююю!!! Ти умнічка!!!!Гарна рамочка!

  ВідповістиВидалити
 4. Молодець,талановита ти наша!!! Зараз все буду читати і роздивлятися. А за скорлупу - респект! :))

  ВідповістиВидалити
 5. Вітаю! Інтерв"ю дуже цікаве:),роботи дуже красиві!!!

  ВідповістиВидалити