Про мене

Моє фото
Львів, Ukraine
Привіт! Мене звати Валентинка, корінна львів'янка :) Пробую себе у багатьох рукодільних техніках. Сподіваюсь, у мене Вам буде цікаво. Якщо якийсь виріб сподобався - з задоволеням зроблю його для Вас! Моя пошта: valentynka@mail.ru. Я в Skype: valentynka_samoilenko.

середа, 18 грудня 2013 р.

Маківка для ялиночки або Різдвяний Янгол

Привіт, привіт!!

Давненько мене не було)) Сьогодні я з найбільш маштабною завершеною! своєю творчою роботою за останній час))

У нашому блозі "Завдання для душі" стартувало нове завдання "Маківка для ялинки". Тут я згадала, що колись коліжанка просила зробити Янгола на верхівку ялинки. Пішла я за допомогою до взезнаючого дядька Гугла, вибрала викрійку, пошила, та коли діло дійшло до обличчя та одягу, мені здалось, шо робота якась дитяча. Поспіхом почала робити об'ємку зірку, щоб задекупажити, але зшила інше плаття дял Янгола, і таки презентую його вам) А зірка поки залишається не задекупаженою))Янгол вийшов може не зовсім Різдвяним, але мені подобається) Робила по МК від Nkale, лише крильця взяла тільдовські. До ніжок прив'язала картонну трубочку, завки якій він тримається на верхівці ялинки. Після свят його можна буде просто поставити на полицю та милуватись)

А ще останнім часом робила багато різних квітів із атласних стрічок, ось таких:Отже, найближчим часом чекайте на задекупажену різдв'яну зірку)

4 коментарі:

 1. Милий ангел! І квіточки такі красиві...
  Чекаю зірку ;-)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! А зірка вже готова, лише тре зазнимкувати)

   Видалити
 2. Валя, твій ангел неймовірний!!!
  Дуже гарний!
  Правда квіточки трохи не сподівано як для зимової тематики )))
  Одразу перекинулась в Літо ))))

  ВідповістиВидалити