Про мене

Моє фото
Львів, Ukraine
Привіт! Мене звати Валентинка, корінна львів'янка :) Пробую себе у багатьох рукодільних техніках. Сподіваюсь, у мене Вам буде цікаво. Якщо якийсь виріб сподобався - з задоволеням зроблю його для Вас! Моя пошта: valentynka@mail.ru. Я в Skype: valentynka_samoilenko.

субота, 31 березня 2012 р.

Квіткова коробочка для квіточок)

Давненько просила сестра мого коханого придумати якусь коробочку для зберігання заколок-резинок її дівчаток, а їх у неї двоє. Довгенько не могла нічого путнього придумати..

Розмір 15*22 см. Шила спочатку таких чохол, в який вставляла картонки відповідних розмірів. Все це гарно прошила і зшила стінки потайним швом.. ох намучилась. всі пальці сколола)) та результатом задоволена. На кришку з внутрішньої сторони пришила дві стрічки для зберігання заколок.Не дарувати ж коробку пустою? Тому спробувала зробити кілька заколок-резинок з фетру.
Ця для мами дівчаток..


.. а ця для себе коханої))


6 коментарів:

 1. Валюш, титанічна робота!!! я собі уявляю Як то тяжко пришивати зсередини потаємним швом!
  Але результат вартий тих зусиль ))
  МОЛОДЧИНКА!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую!!
   Зшивала боковинки я не зсередини, а ззовні, закриваючи сам шов основи, але все одно дуже сколола палець, тканина цупка, та й картон всередині)

   Видалити
 2. дуже кльово ))) ризинка для мами дівчаток супер!!! ))))

  ВідповістиВидалити
 3. Гарно як!
  Валентинко,Ти що вручну шила?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Вручну тільки зшивала боковинки докупи, а все решту на машинці.

   Видалити
 4. Тааак, коробка з таємними швами - круто! Люблю такі функціональні штуки, коли і гарно, і необхідна річ! Заколочки суперові, особливо "мамина" :))

  ВідповістиВидалити